Kölcsey-Rieden & Társai Ügyvédi Iroda

Member of Colaw International Legal Alliance

Karrier lehetőség

Colaw Kölcsey-Rieden és Társa Ügyvédi Iroda

Bemutatkozás

A COLAW Kölcsey-Rieden és Társa Ügyvédi Iroda – a legjelentősebb nemzetközi ügyvédi irodáknál szerzett szakmai tapasztalataira is építve - professzionális jogi szolgáltatásaival számos nemzetközi vállalat sikeres magyarországi tevékenységét támogatja, már több mint 10 éve.

Miért érdemes itt dolgozni?

Dinamikus csapatunkban valóban elhivatott szakemberek dolgoznak, akik számára egy megbízás nem csak egy ügy, hanem annál jóval több. Ezért a kollégák a szakmai feladatokat együtt tervezik, miközben a munkatársak érdemi munkájuk során nagyfokú önállóságot élveznek, amihez szakmai támogatást kapnak

Sikerünk titka: a professzionalizmus, az ügyfélközpontúság és az értékteremtés.

A Kölcsey-Rieden & Társa Ügyvédi Iroda keres angol és/vagy német nyelven beszélő asszisztenst az ügyvédi iroda adminisztratív feladatainak támogatására.

Feladatok:

  • az ügyvédi iroda adminisztratív feladatainak támogatása,
  • dokumentumok előkészítése, e-mail-ek és telefonok kezelése, postázási feladatok
  • ügyfelek fogadása és tájékoztatása
  • számlázás és könyvelési anyagok előkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismerete

Előnyt jelent:

  • jogi asszisztensi végzettség vagy ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • hosszútávú együttműködési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatások

Munkaidő:

  • főállás (napi 8 óra)

Fizetés:

  • megegyezés szerint

Amennyiben úgy gondolod, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, vagy találkoznál velünk egy személyes beszélgetésre, küldd el fényképes önéletrajzodat magyar és német (vagy angol) nyelven dr. Kölcsey-Rieden Roland irodavezető ügyvéd részére az e-mail címre.

Köszönjük bizalmadat.

Webdesign by: Ideenglanz Pulheim